Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж автомобілів/ запчастин

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Слюсар Автомеханік
СТО «VIVAT» АВТОСЕРВІС запрошує на роботу спеціаліста в сфері автосервісу.Ми шукаємо кваліфікованого фахівця в нашу команду, яка любить і знає свою справу.Вимоги:Досвід роботи не менше 2-х років Комунікабельність, Дисциплінованість, старанність, порядність Відсутн...
23.06.2022
Боярка, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Продаж автомобілів/ запчастин
23000 грн
30 000 грн

Будь-якій компанії, що виробляє що-небудь, потрібен фахівець, який зможе грамотно це реалізувати. Автомобілі та автозапчастини не виняток. На ринку існує величезна кількість виробників машин, а точок їх реалізацій ще більше. Тому конкуренція досить немаленька. Для того, щоб продати саме свій товар, організації створюють відділи та наймають працівників, які зможуть правильно це зробити. Якщо мова стосується про менеджерах з продажу, то в їх обов'язки входить проведення телефонних переговорів, ділових листувань, особистих зустрічей, організація презентацій і демонстрацій, укладання угод, договорів, ведення довгострокових відносин з уже існуючими клієнтами, пошук нових покупців. У даній категорії є вакансії і продавців автосалонів і магазинів запчастин. Їх завданнями є: зустріч і консультація клієнтів, робота з касою, підтримка порядку в торговому залі, проведення інвентаризацій та інші.

Не залежно від того, на яку спеціальність ви претендуєте, є важливі особисті якості, які стануть плюсом при відборі кандидатів. До них відносяться: комунікабельність, активність, ініціативність, стресостійкість, цілеспрямованість і спрямованість на результат.

Знайти роботу в сфері продажів автомобілів або запчастин допоможе Ogolosha.ua. На сайті представлені безліч пропозицій від різних фірм з багатьох регіонів України. Якщо ви роботодавець, який в пошуку фахівця - публікуйте оголошення про це на Оголоша. Процедура абсолютно безкоштовна і не займає багато часу. Можна розміщувати скільки-завгодно публікацій, адже їх кількість необмежена.

Детальніше