Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з ЗЕД

Звичайні оголошення

Менеджер по ЗЕД (зовнішньоекономічної діяльності) престижна і високооплачувана робота. Дана посада є в тих компаніях, які співпрацюють з іноземними партнерами. Для того, щоб її зайняти, необхідно аналогічну або економічну вищу освіту. Також ключовим фактором є володіння англійською мовою, воно повинно бути професійним. В ідеалі - знати й інші мови.

Спеціаліст цієї професії керує всім, що пов'язано з експортом або імпортом товарів. Його задачі залежать від того, поставляє підприємство продукцію в іншу країну або займається закупівлею з-за кордону в свою:

  • експорт

- вивченням ринку;

- аналіз цін конкурентів;

- з'ясування вимог споживача.

  • імпорт

- дослідження постачальників;

- вибір країни і фірми в ній, в якій товар краще і дешевше.

До загальних завдань відноситься організація транспортування продукту: вибір транспорту, маршруту, налагодження контактів з митницею, розробка схем ввезення та вивезення. Важливо, щоб все це було максимально раціональним і не приносило збитки фірмі.

При прийнятті в компанію, роботодавець звертає увагу q на інші навички кандидата і особисті якості. Наприклад, багато організацій хочуть у себе бачити людину, яка знає зарубіжний ринок, законодавства в сфері торгівлі, міжнародного права, що має навички ведення документації. Також претендент повинен бути комунікабельним, легко йти на контакт, має розвинені організаційні здібності, стійкість до стресів, працездатним, впевненим в собі, ініціативним.

Знайти роботу менеджером ЗЕД допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На сайті зібрані безліч вакансій. Оптимізована система фільтрів допоможе налаштувати відбір постів під особисті переваги. Наприклад, на платформі можна вибрати рівень заробітної плати, освіту, вид зайнятості та інше.

Детальніше