Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: товарознавець

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Старший кладовщик, товаровед складского учета (комірник)
Наша компания приглашает на работу кладовщика (учетчика, комплектовщика) запорной арматуры на складе компании:Рассматриваем кандидатуру только мужчин.Требования:Организованность; Умение работать с ПК; Аналитический склад ума; Ответственность; Готовность работать н...
22.02.2023
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Товарознавець
15 000 грн
В супермаркет потрібен фахівець з приймання та обліку товарів ( приймальник ) Основними обов’язками будуть: • Прийом товарів по кількості та якості; • Контроль правильності складування товарів; • Організація роботи вантажників.Ми гарантуємо: - офіційне працевлаштування...
17.08.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Товарознавець
12400 грн
13 600 грн
Терміново Комплектувальник
Запрошуємо на роботу Вимоги 1) Фізично здорова людина2) Досвід роботи на аналогічній посаді бажаний але не обовязковий3) комунікабельність, орієнтація на результат, здатність швидко навчатися, старанність, відповідальність.
05.08.2021
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Товарознавець

Якість товарів - це головна запорука довіри клієнтів і успіху компаній. Кожен продукт має властивості і характеристики, яким він повинен відповідати для подальшого шляху до споживача. Компанії мають потребу в професіоналах за якістю - товарознавецях. Ці фахівці вміють правильно ідентифікувати товари, проводити аналіз асортименту, контролювати, щоб продукція відповідала нормам, проводити експертизи, управляти точність митного оформлення експортно-імпортних вантажів. Вони потрібні митницям, брокерським організаціям, експертним лабораторіям і підприємствам, які займаються виробництвом.

У даній категорії Ogolosha.ua зібрані вакансії товарознавця від різних роботодавців зі всіх регіонів України. Дошка має зрозумілий і зручний інтерфейс, рубрикатор, пошуковий механізм, систему фільтров. З їх допомогою можна швидко відшукати потрібне оголошення, вибравши відповідну рубрику або вбивши ключовий запит в рядок пошуку. Також на сторінці є можливість налаштувати параметри: вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту. Усі вакансії можна відсортувати за датою їх появи.

Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися, залишайте своє резюме в базі Оголоша. Зробити це легко й швидко: натисніть кнопку "створити оголошення", виоберіть розділ, заповніть необхідну форму. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а кількість їх розміщень необмежена.

Детальніше