Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: митний брокер

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Подработка 4 часа, административно-кадровый помощник. Обязанности :прием входящих звонков Ведение деловых переговоров Размещение рекламы Подбор персонала. Условия : Индивидуальный график Карьерный рост Дружный коллектив Доход высокий + премия 0981189707 0993816841 Кие...
12.02.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Митний брокер
15 000 грн

Компаніям, які займаються експортом / імпортом продукції, доводиться часто стикатися з розмитненням і оформленням вантажів. Для того, щоб ці процедури проходили успішно, потрібна людина, що представляє інтереси організації на митниці, стає посередником між підприємцем і відповідними органами. Це і є головний обов'язок митного брокера. Для нього під силу зробити будь-які завдання, пов'язані з логістикою: оформлення документації, організація зовнішньоторговельної угоди, контроль зовнішньоекономічної діяльності та інше. Для підприємств дуже важливо найняти професіонала, який зможе представляти їх інтереси перед керуючими органами, підготувати дозволу, займатися веденням комерційної діяльності та супроводом товарів.

Для того, щоб обійняти цю посаду, потрібно мати вищу освіту, знати закони, вміти вести переговори, володіти англійською та іншими іноземними мовами. Знайти вакансії митного брокера допоможе Ogolosha.ua. Це дошка безкоштовних оголошень, на якій розміщують свої пропозиції безліч роботодавців з різних регіонів України. Тут можна відшукати і вакансії з інших сфер. Наприклад, роздрібна торгівля, культура, домашній персонал та ін. За допомогою платформи ви зможете купити, продати або обміняти всі що завгодно, орендувати або здати квартиру, завести вихованця, знайти або надати послугу тощо.

Детальніше