Завантаження

Рус
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст з гарантії

Звичайні оголошення

При покупці автомобілю з салону від офіційного виробника на нього дається гарантія. Її тривалість залежить від авто і компанії, яка його продає. При поломці під час гарантійного терміну, яка сталася не з вини власника, виробник зобов'язаний полагодити або замінити деталі, що вийшли з ладу. У кожній компанії є фахівець, которий знає все про такі випадки і працює з ними.

В його обов'язки можуть входити:

- прийом бракованих запчастних частин, їх діагностика;
- гарантійні ремонти;
- оформлення відповідної документації;
- розгляд рекламацій споживачів і дилерів;
- організація різноманітних проектів на СТО і Складі;
- обробка претензій постачальників.

Обов'язковою вимогою від роботодавців є відмінні знання в тому виді транспорту, з яким належить вести справу, його технології та обслуговування. Також - вміння діагностувати і ремонтувати системи автомобілів різного ступеня складності. Кандидат повинен мати навички виявлення дефектів. Іноді може знадобитися: ПК на рівні користувача і вміння працювати в 1С. Досвід аналогічної роботи, в сервісних центрах, СТО буде перевагою, але деякі роботодавці розглядають кандидатів і без досвіду.

Знайти роботу спеціалістом з гарантії допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. Тут розміщено безліч вакансій з різних областей України. Сайт має зрозумілий дизайн, зручний рубрикатор, систему фільтрів і оптимізований пошуковий механізм. Це дозволяє з легкістю використовувати портал кожному. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше