Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Транспорт/ Логістика
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: спеціаліст по запчастинах, комплектуючих

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
В команду національної мережі «Епіцентр К» запрошуємо комплектувальника товару за адресою Васильківський р-н,смт Калинівка,вул.Індустріальна 5Компанія пропонує:• офіційне працевлаштування; • стабільну заробітну плату; • можливість розвиватись в команді професіоналів •...
02.02.2021
Васильків, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Спеціаліст по запчастинах, комплектуючих
18 000 грн
Кладовщик на СТО в Вишневом
В связи с расширением производственной деятельности компании срочно требуется — Кладовщик на СТО.Навыки и качества::мужчина; высшее/среднее образование; инициативность; коммуникабельность; внимательность, аккуратность, ответственное отношение к работе; общие знания в...
10.06.2020
Вишневе, Київська область
Робота Вакансії > Транспорт/ Логістика > Спеціаліст по запчастинах, комплектуючих
Договірна

Будь-якому автомобілю несподівано може знадобитися ремонт або заміна запчастин. У такому випадку власник вирушає на СТО або в сервісний центр, де працюють фахівці з автозапчастин та комплектуючих. Це люди, які знають про машини та їх будову все і зможуть зробити заміну за короткі терміни та якісно. Вони оцінюються вище, ніж звичайні працівники СТО, так як професіонали в своїй справі тамають немаленький стаж.

При прийнятті на роботу, компанії звертають увагу на знання автомобільної техніки, володіння ПК, аналогічний досвід, працьовитість, відповідальність, акуратність, дисциплінованість. Знайти вакансії за цією професією можна на Ogolosha.ua. На дошці є пропозиції від різних роботодавців з різних регіонів України. Платформа зрозуміла кожному. Зручний рубрикатор "розумна" система фільтрів і пошуку допоможуть підібрати оголошення під всі переваги: ​​рівень заробітної плати, вид зайнятості, освіту та ін. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Оголоша стане в нагоді й організаціям, які шукають фахівців з автозапчастин. На сайті можна опублікувати свій пост всього в три етапи: натиснути на кнопку "створити оголошення", вибрати відповідну рубрику, заповнити опис. Щодня платформу відвідують тисячі користувачів, так що ваш ідеальний кандидат знайдеться дуже швидко.

Детальніше