Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме ветеринар

Звичайні оголошення

Домашні улюбленці, як і люди, мають потребу в лікуванні. Професія ветеринара – це покликання. Тільки людина, яка готова присвятити своє життя тваринам може займатися такою роботою.

В обов'язки ветеринарного лікаря входить проведення огляду потерпілого, діагностика, забір аналізів (якщо необхідно), введення вакцини, надання допомоги (призначення лікування, оперативне втручання та ін.). Фахівець також консультує власників з питань утримання та догляду за своїми улюбленцями. Якщо потрібно оформлення паспорта або чіпування – ці процедури також виконуються у клініках.

Як працевлаштуватися? Найзручніший і простий спосіб – публікація резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Для всіх зареєстрованих користувачів абсолютно безкоштовно і на безстроковій основі. Розповідайте про свою спеціалізацію і стаж, зручний графік і очікуваний рівень заробітної плати. Так як в ветеринарії існує поділ на хірургів, ендокринологів, лікарів-стоматологів, кардіологів, дерматологів і т. д., вказуйте напрямок, в якому хочете розвиватися.

Детальніше