Завантаження

Рус
Медицина/ Фармацевтика
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме менеджер по роботі з ключовими клієнтами/аптечними мережами

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Менеджер з продажу
48 років Київ, Теремки-2 Е-мейл: ukrsultan@gmail.com Мета: заміщення посади Менеджера з продажу, можна на вхідну лініюДосвід роботи: 06-10.2021, ТОВ «Ергопак» м. Київ-Боярка, торгівля; мерчендайзер. 01-05.2017 салон штор і гардин «Багіра», м. Київ, торгівля; торговий пре...
18.05.2023
Київ, Київська область
Робота Резюме > Медицина/ Фармацевтика > Менеджер по роботі з ключовими клієнтами/ аптечними мережами
Договірна

Фармацевтичний ринок є одним з найбільших в світі. Лікарські препарати виробляються практичні на кожному континенті. В Україні ця ніша зайнята багатьма представниками, також є й дилери, які завозять таблетки іноземного виробництва. Менеджери по роботі з аптечними мережами займаються якраз тим, що намагаються розширити асортимент аптек. І чим ширше вибір, тим більше клієнтів буде здійснювати покупки.

Як влаштуватися на роботу? Швидко і просто – опублікувати резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Для всіх зареєстрованих користувачів це безкоштовно. Ще не потрібно турбуватися про показ. Один раз завантажте публікацію, і роботодавці будуть самі зв'язуватися, запрошувати на співбесіди!

Які якості важливі для наймачів? Комунікабельність та вміння аргументовано переконувати, навики ділового спілкування, встановлення робочих контактів (якщо є вже напрацьовані, то ще краще). Для такого фахівця важливо добре орієнтуватися на фарм ринку регіону. Плюсом буде наявність медичної освіти (вищої або середньої).

Детальніше