Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: дизайн інтер'єрів/ ландшафтний дизайн у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Робота дизайнером підійде людям, які мають художні й творчі здібності. Це дуже цікава, але в той же час відповідальна професія. Завдання фахівців - створити гармонійний простір, яке буде зручним і естетично привабливим, з правильною атмосферою. У сфері існує безліч кваліфікацій: графічний дизайн, промисловий, архітектурний, транспортних засобів, костюмів, ландшафтний, інтер'єру. Дві останні - найпоширеніші і популярні на сьогоднішній день.

Ці спеціалізації затребувані серед приватних замовників і компаній. Вони відрізняються простором, на якому відбувається робота. У дизайні інтер'єрів - це приміщення, а ландшафтному - сади, парки, долі біля будинку. Але в обох випадках фахівець промовляє з замовником або самостійно розробляє ідею, робить проект, переносить його на 3D макет, бере участь у втіленні його в життя від першого етапу до самого фінального.

Для того, щоб працювати дизайнером, потрібно мати освіту в цій сфері, певні знання, навички та досвід. Але є компанії, які готові брати студентів без досвіду і людей на початку кар'єри.

Усі вакансії в цих професіях є на даній сторінці Ogolosha.ua. Тут можна знайти роботу у Вінницькій області і співробітників. Для останнього досить розмістити оголошення на нашому сайті. Це не займає багато часу і абсолютно безкоштовно. Кількість розміщень необмежена. Щодня платформу відвідують тисячі користувачів, і серед них, можливо, є ваш ідеальний майбутній співробітник.

Детальніше