Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: сантехнік у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Сантехнік - це майстер монтажу й ремонту сантехнічного обладнання. Його завдання залежать від кваліфікації (слюсар-сантехнік, слюсар-сантехник-монтажник та ін.) й місця роботи. Така посада може бути в комунальних підприємствах, будівельних фірмах, аварійних службах і різних приватних компаніях. В основному, його обов'язки це:

- обслуговування квартир і будинків (для державних організацій);
- монтаж санітарно-технічних комунікацій;
- оперативне усунення аварій;
- установка, ремонт або зміна раковин, кранів, кухонних мийок, душових кабін, унітазів, каналізаційних мул водопровідних труб;
- усунення протікань або засмічень;
- розбивання або буріння стін (в разі заміни старого обладнання новим).

Дана професія дуже затребувана й перспективна. Професіонали справи цінуються та мають хороший дохід. Але зарплата безпосередньо залежить від його кваліфікацій, тобто розряду. Найнижчий - це другий. Його можна отримати, відучившись менше року в спеціалізованому коледжі (професійно-технічному училищі). А останній, шостий, отримують досвідчені майстри, які підвищили вою кваліфікацію на спеціальних курсах.

Усі вакансії сантехніка у Вінницькій області зібрані на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут можна знайти роботу фахівця будь-якого розряду. Для підбору оголошень під особисті вимоги ви можете налаштувати фільтри. Наприклад, рівень заробітної плати, освіту, вид зайнятості і т.п.

Якщо хочете швидше працевлаштуватися, переходите в базу резюмеОголоші та публікуйте свою кандидатуру. Вкажіть інформацію про досвід, навички і знання. Також не забудьте про фотографії. Пост з фото привертає набагато більше, ніж без неї. Усі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена!

Детальніше