Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: кошторисник у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Пропоную послуги кошторисника в програмному комплексі АВК 5./Дефектний акт.Локальний кошторисДоговірна ціна.Акт виконаних робіт.Довілка КБ 3.Відомість ресурсів.
13.12.2019
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Кошторисник
300 грн

Будівництво нової будівлі або конструкції завжди веде за собою величезні фінансові вкладення. Матеріали, інструменти, обладнання, зарплати робітникам - усе це обходитися компаніям великих грошей. Для того, щоб правильно розрахувати бюджет і ціни на виконані роботи, потрібен кошторисник. Він становить перевіряє майбутні витрати, визначає акти виконаних робіт і погоджує договірні ціни.

Професія кошторисника дуже відповідальна й важлива. Зайняти таку посаду зможе не кожен. Для цього потрібно відповідати певним вимогам. Кандидат повинен мати аналітичний склад розуму, вміти працювати з цифрами, бути уважним, акуратним, відповідальним, виконавчим і самостійним. Також у нього має бути вища освіта в сфері будівництва або економіки, знання комп'ютерних програм, які потрібні для роботи, розуміння останніх документів з ціноутворення.

Вакансії кошторисника у Вінницькій області можна знайти в цій категорії Ogolosha.ua. Підібрати підходящу по виду зайнятості або рівню заробітної плати дуже просто: достатньо налаштувати фільтри вгорі сторінки. Якщо не знайшли відповідного оголошення або хочете збільшити шанси працевлаштуватися, залишайте своє резюме в базі Оголоша. Процедура розміщення не потребує багато часу й абсолютно безкоштовна. Ви можете публікувати скільки-завгодно постів, адже їх кількість необмежена.

Детальніше