Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: прораб/ бригадир/ постачальник

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
В компанію з ремонту квартир та будинків потрібен помічник керівника (виконроб). Працюємо на ринку даних послуг більше 10 років.Чому з нами вигідно співпрацювати:Немає фіксації вашого заробітку, все залежить тільки від вас; Можливість швидкого кар'єрного росту; Постійна...
10.05.2024
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Прораб/ Бригадир/ Постачальник
Договірна

На будівництвах потрібна дисципліна й організація. Для цього існують такі посади, як прораб і бригадир. Ці професії часто плутають між собою або з'єднують в одну. Дійсно, в обов'язки обох входить управління майстрів і будівельників, діяльністю на будмайданчику. Але інші завдання відрізняються.

У роботі бригадира йде керівництво робочим підрозділом. Він перевіряє працівників на відповідність стандартам, дивиться за станом обладнання та інструментів, займається відбором нових співробітників в команду, проводить інструктажі з техніки безпеки, охорони праці та інші заходи з навчання. Спеціаліст організовує контроль якості і відповідає за результат. Він становить графік, розподіляє обов'язки, стежить за дотриманням плану.

Прораб стоїть на один щабель вище в ієрархії будівництва. Він керує всім проектом і є сполучною ланкою між вищим керівництвом і робітниками, дає працівників завданнями, контролює їх виконання у визначені строки, впроваджує дисципліни для підвищення продуктивності, раціонального використання обладнання.

У цій категорії Ogolosha.ua таклж є вакансії постачальника. Людина, що займає таку посаду, забезпечує будмайданчика або всю будівельну компанію необхідними матеріалами та інструментарієм. Головне його завдання - купити все це в хорошій якості і за низькими цінами.

На цій сторінці Оголоша можна знайти роботу у Вінницькій області з перерахованих вище професій. Користування сайтом зрозуміле і зручне. Завдяки рубрикатором і пошуковому механізму, відшукати потрібне оголошення не складе труднощів. А за допомогою системи фільтрів ви можете налаштувати параметри, за якими підберете підходящі пропозицію.

Детальніше