Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: зварювальник у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК
У зв‘язку з розширенням бізнесу, будівельно-монтажна організація ТОВ «ХМІЛЬНИК-БУДЛАЙФ», яка займається будівництвом каналізаційних та водопровідних мереж, а також систем опалення запрошує на роботу; електрогазозварника Вимоги: - повна або базова загальна середня освіта -з ві...
20.06.2019
Хмільник, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Зварювальник
8 000 грн
ЭЛЕКТРОГАЗОСВАРЩИКИ .Специалисты с опытом работы до 50 лет Чешские визы, ПМЖ, гражданство ЕС Трубы отопления, водоснобжения в новостроях Оплата: 120-130 кр/час чистыми График работы: 10-12 часов, 6 дней в неделю Проживание: 4500 кр/мес, высчитывается из зарплаты. Вакансия...
27.02.2019
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Зварювальник
34 000 грн

Зварювальники - це затребувана професія в усіх сферах діяльності людини. Майстри, які зможуть зварити метал і зробити з нього певну конструкцію деталь, виріб, потрібні як в сільському господарстві та машинобудуванні, так і нафтопереробці та будівництві. Завдяки якісній роботі фахівців, літають літаки, стоять будинки, їздять машини тощо. Зварювальники-професіонали дуже цінуються і отримують хороший дохід. Їхній заробіток може перевищувати зарплату програміста або маркетолога.

Для того, щоб відгукнутися на вакансії зварювальника у Вінницькій області, необхідно відповідати критеріям, які важливі роботодавцям. Найголовніше - кандидат повинен мати спеціальну освіту та навички. Здобувачеві потрібно розуміти електричні схеми, характеристики металів, конструкції зварювальних машин, їх принцип дії, вміти правильно робити різні типи швів, з'єднань, знати правила техніки безпеки, протипожежного захисту, бути фізично стійкий, витривалим, активним і з відмінним зором.

У пошуках роботи у Вінницькій області стане в нагоді Ogolosha.ua. Сайт зроблений в інуітівно-зрозумілому та зручному дизайні. На порталі оптимізовані системи для швидкого пошуку й налаштування фільтрів. Розміщувати всі оголошення можна абсолютно безкоштовно та в необмеженій кількості.

У рубриці "будівництво архітектура" зібрані інші професії даної області. Там ви можете знайти роботу сантехніком, інженером, геодезистом тощо.

Детальніше