Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: інженер ПТО у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Для успішної роботи будівельним компаніям потрібен відділ, в якому будуть відповідати за технічну документацію перед початком проекту, під час реалізації і при його здачі. Цим займається виробничо технічна область, а працюють в ній інженери ПТО. Часто ми чули про них, як про "кошторисників".

Це відповідальна посада, яку не зможе зайняти будь-хто. Для цього потрібно мати освіту в сфері будівництва, досвід, хороші навички та знання. Фахівцю доведеться складати план робіт, розподіляти їх між робочими, контролювати їх діяльність, перевіряти якість виконання, подавати запити на отримання необхідних документів, матеріалів і представляти фірму перед державними органами.

Усі вакансії інженера ПТО у Вінницькій області знаходяться на цій сторінці Ogolosha.ua.. Зі зручним рубрикатором, оптимізованим пошуковим механізмом і системою фільтрів знайти потрібну вийде дуже легко. Користуватися сайтом допомагає зрозумілий дизайн. Відсортувати пости по перевагах можна, налаштувавши фільтри: рівень заробітної плати, вид зайнятості (повна, часткова, віддалена), освіту і т.п.

Якщо ви роботодавець, який шукає співробітника у Вінницькій області, залишайте оголошення на Оголоша. Зробити це можна дуже швидко і абсолютно безкоштовно. Кількість публікацій необмежена, так що розміщувати вакансій ви зможете скільки-завгодно.

Детальніше