Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: слюсар у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Слюсар - дуже затребувана професія на ринку України. Фахівець даного профілю потрібен державним організаціям, комунальним підприємствам, приватним компаніям і фізичним особам. Він може професійно обробляти метал інструментом (ним може бути як звичайна викрутка, так і цілий верстат), лагодити, збирати, регулювати різні механізми.

Детальний список завдань залежить від компанії та виду кваліфікації. Серед основних виділяють автослюсарів (вони спеціалізуються на складанні та ремонті автомобілів), слюсарів-сантехніків (монтаж і обслуговування водопровідних комунікацій), слюсарів-ремонтників (найчастіше зустрічається на виробництвах, де відповідає за обладнання). Також до них можна додати фахівців з механоскладальних робіт (складає з деталей механізмів і машин) і по контрольно-вимірювальним пристроям (проводить діагностику, крейда ремонт і технічне обслуговування приладів).

Сьогодні професіонали цього профілю дуже затребувані, тому проблем з працевлаштуванням серед них немає. Майстри своєї справи можу претендувати на місця в дуже хороших фірмах, де їх діяльність буде високо оплачуватися. Вакансії слюсаря у Вінницькій області представлені на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут знаходяться пропозиції з різним видом зайнятості, рівнем заробітної плати та іншими параметрами. Для того, щоб підібрати кращу роботу для себе, ви можете налаштувати фільтри, які знаходяться вгорі станиці.

Роботодавцям теж стане в нагоді Оголоша. Якщо ви шукаєте нового співробітника - публікуйте інформацію про це, натиснувши кнопку "створити оголошення". Розміщення посту не займає багато часу та є абсолютно безкоштовним. Кількість оголошень необмежена, тому ви можете розміщувати скільки-завгодно вакансій.

Детальніше