Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: муляр у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Сьогодні існує багато професій у всіх галузях. Є ті, які недавно увійшли в наше життя (копірайтер, таргетолог, програміст і ін.), Ті, що вже не користуються популярністю (писар, льодоруб, оператор комутатора), і такі, що однаково затребувані як в стародавні часи, так і в сучасному світі. До таких належить і муляр. Жодна будівля не зведеться без них. "Велика Китайська стіна", храми Давньої Греції, Єгипетські піраміди та інші стародавні будівлі збереглися, завдяки професійній роботі цих фахівців. Їх цінність і затребуваність велика як тисячі років тому, так і зараз.

Якщо розбиратися детально, то фахівці такого роду діяльності займаються зведенням фундаменту, несучих стін, арок, колон, перегородок, роблять прорізи для дверей, вікон, заливають шви і т.п. Споруда мостів, доріг, фігурних колон змінного і круглого перетину і інших складних інженерних конструкцій теж займаються муляри-професіонали.

На Ogolosha.ua можна знайти роботу мулярем у Вінницькій області. Сайт має велику базу вакансій від різних роботодавців. Якщо хочете збільшити шанси працевлаштуватися - залишайте своє резюме на Оголоша. Це абсолютно безкоштовно і займе мало часу. Розміщувати оголошень ви можете скільки завгодно, адже їх кількість необмежена.

Детальніше