Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: будівельник у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Бельгія каменщики монолітчики внутрянщики..
Бельгія Будівельні ремонтні роботиТільки по польських віза мін 5міс. Виготовляємо пакет документів під вакансію. 100Є Термін виготовлення 2-3тижня +робота у візовому центрі. =1міс.Біметрика не проходить тільки віза польська.Потрібно Песель Мільдунок Рахунок в Бан...
30.09.2020
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Будівельник
2 300 євро
Бельгія робота будівельники спеціалісти.
БЕЛЬГІЯ Будівельні ремонтні роботи Проводиться набір на ВЕРЕСЕНЬ 2020 Тільки по польських віза мін 5міс. Виготовляємо пакет документів під вакансію. Документи 100€. БІОМЕТРІЯ НІ Потрібно Песель Мільдунок Рахунок в Банку Pl.БАЖАНО СФОРМОВАНІ БРИГАДИ.✔Каменщики блока...
22.09.2020
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Будівельник
2 300 євро
Робота
Потрібні мйстри та підсобні робочі!!! Ремонт ( Квартири; Будинки, Зовнішні та Внутрішні роботи). Оплата 2 рази на місяць. Вся інформація через електронну адресу: rulabmw@ukr.net або Вайбер ... Робота по Вінницькій області
11.01.2019
Липовець, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Будівельник
Договірна

Професія будівельника дуже затребувана в наш час. Щорічно зводяться нові будинки, будуються мости, прокладаються дороги й залізниці. І все це відбувається, завдяки майстрам, які створюють інфраструктуру своїми руками.

Точні обов'язки в цій спеціальності назвати складно, так як вони залежать від компанії, в якій має бути працювати. На великих будмайданчиках робочі, найчастіше, виконують один вид діяльності. А в маленьких організаціях - стають фахівцями широкого профілю, беручи на себе багато різних завдань.

Зарплатня залежить від кількості виконаної роботи. Також, чим більше у нього досвіду і навичок, тим вище оцінюється його працю. Є можливість влаштуватися за цією професією і без освіти. Багато роботодавців готові брати  студентів або людей без досвіду. Можна почати зі звичайного робітника, а через кілька років розвинутися до виконроба або бригадира.

На цій сторінці Ogolosha.ua розміщені вакансії будівельника у Вінницькій області. Щодня база поповнюється новими пропозиціями від приватних будівельних компаній, державних установ, комунальних підприємств та інших організацій. Ви можете збільшити шанси працевлаштуватися, опублікувавши своє резюме в однойменній рубриці. Розміщення всіх оголошень абсолютно безкоштовне!

Детальніше