Завантаження

Рус
Будівництво / Архітектура
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: різноробочий у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Водійка вантажного авто
Водійка вантажного авто Вимоги:- права категорії С, С1 — обов’язково; - наявність ТАХО-карти водія, вміння користуватися цифровим тахографом — буде перевагою; - актуальна медична довідку водія відповідної категорії. - досвід роботи на вантажному автомобілі 5−10т (Mersedes-...
05.06.2024
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Будівництво / Архітектура > Різноробочий
22 000 грн

Посада різноробочого підійде людям без досвіду, які шукають роботу або підробіток на часткову зайнятість, з щоденними або щотижневими виплатами. У цій спеціалізації немає певних обов'язків - вони залежать від сфери діяльності компанії. Підсобні є практично в кожній галузі. У будівництві працівники будуть виконувати завдання помічників столяра, муляра, маляра, штукатура, грунтовщіка і т.п. Також часто можна зустріти вакансії на склади і підприємства, де робітники виступають в ролі вантажників, сортувальників, пакувальників та інше.

Вакансії різноробочого у Вінницькій області є в даній категорії Ogolosha.ua. Тут розміщено безліч оголошень, які підійдуть студентам, як підробіток, людям, охочим знайти додаткову роботу і тим, хто шукає постійну. На сторінці можна відфільтрувати пропозиції по виду діяльності (повна, часткова, неповна), рівню бажаної заробітної плати, датою появи на сайті і іншими параметрами.

Якщо ви не знайшли підходящу публікацію - залишайте своє резюме в базі Оголоша. Роботодавці розглянуть вашу кандидатуру й самі з вами зв'яжуться. Розміщення не займає багато часу і абсолютно безкоштовне, а кількість оголошень необмежено.

Детальніше