Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме автослюсар

Звичайні оголошення

Щорічно на вулицях міст з'являється все більше автомобілів. Кожному агрегату необхідно своєчасне обслуговування і усунення несправностей. Тому автослюсарі в Україні без роботи не залишаться. Традиційно це «чоловіча» робітнича професія, яка вимагає глибоких знань влаштування транспорту та застосування грубої сили. Потрібні фахівці в основному на приватні СТО та в магазини запчастин. Також в дилерські автосалони і організації, що мають власний автопарк.

Чим займається автомеханік? Він проводить огляд для визначення несправності вузлів\блоків\деталей, здійснює розбирання, заміну зношених компонентів, кріпильні роботи, фарбування, профілактика та ін. Що потрібно для працевлаштування? Середня спеціальна освіта за напрямом «тех. обслуговування автотранспорту» або «слюсар з ремонту». Однак, при наявності значного досвіду та професійних навичок, наймачі готові взяти кандидата і без «корочки».

Розкажіть більше про себе в резюме на ОГОЛОШІ. Де і на кого вчилися? Очікуваний рівень заробітної плати? Підходить вахтовий графік або хочете отримувати оплату щодня? Чим більше інформації, тим вище шанс отримати запрошення на співбесіду. Розміщення публікацій на дошці оголошень ОГОЛОША безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів.

Детальніше