Завантаження

Рус
Виробництво/ Інженери/ Робітничі спеціальності
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме водій навантажувача

Звичайні оголошення

Хто такий водій навантажувача? Це людина, яка керує автотехнікою для навантаження\розвантаження та вантажозахоплювальних робіт. Відповідальність за збереження вантажу лягає на спеціаліста, тому всі дії виконуються гранично уважно і акуратно. Працюють на великих складах, залізничних станціях, на будівельних об'єктах. Крім того, й сама техніка буває різною — навантажувач-екскаватор, мітла-навантажувач, навантажувач-газонокосарка й тощо. Всі вони відрізняються типом шин, для сипучого або штучного, з ковшем, вилочні, безперервного\циклічного виду та ін. Тому водії повинні добре розбиратися в агрегаті.

Це затребувана професія, яка не вимагає вищої або профільної освіти. З особистих якостей потрібно: швидка реакція, витривалість, відповідальність, здатність займатися «сидячою роботою» і зберігати концентрацію, стійкість до стресів, відмінна координація і окомір.

Це як раз про вас? У вас є досвід на подібних позиціях? Розповідайте побільше про себе в резюме на дошці оголошень ОГОЛОША. Потрібна зайнятість зі щоденною оплатою? Який графік підходить? Розміщення на сайті безкоштовне для всіх зареєстрованих користувачів. Це зручно і швидко!

Детальніше