Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: консультант торгового залу у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Шукаємо на постійне місце роботи продавця не продовольчих товарів у магазин взуття. Графік роботи з 9:00 до 18:00, один-два плаваючі вихідні в тиждень. В обов'язки входить викладка товару та консультація покупців. Можливе працевлаштування без досвіду роботи
20.01.2024
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Консультант торгового залу
14 000 грн
Продавець-консультант
Хто ми? — ми Stylus.uaЧим ми займаємося? — ми інтернет магазин з найширшим асортиментом товарів. Також ми маємо offline магазини, точки видачі та сервісні центри у багатьох куточках України.Кого ми шукаємо? — Ми шукаємо Продавця консультантаЧому саме ми? — тому що ми...
30.08.2023
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Консультант торгового залу
20 000 грн

Консультантів торгового залу ми зустрічаємо майже кожен день. У будь-якому магазині, будь то супермаркет з продуктами, величезний гіпермаркет, затишний шоу-рум з одягом або салон автомобілів, є люди, які завжди раді підказати та допомогти покупцеві. Вони дадуть відповідь на будь-які питання, розкажуть всі нюанси користування товаром і правильно його запакують.

Крім цього, фахівець повинен:
- прийняти товар;
- перевірити його на наявність шлюбу;
- розмістити продукцію;
- стежити за цінниками, якістю і кількістю асортименту;
- продавати;
- підтримувати чистоту.

У додаткові обов'язки цієї посади може входити:
- розрахунок на касі;
- видача та упаковка покупок;
- участь в інвентаризації;
- складання касової звітності;
- формування сумки інкасатора.

Роботодавці готові брати людей без досвіду роботи. Але є вимоги, яким повинен відповідати кандидат: комунікабельність, стресостійкість, організованість, середня освіта, базові знання ПК та розуміння продукції. У багатьох магазинах фахівці працюють в гнучкому графіку, тому дана вакансія зможе підійти студентам і людям, які шукають додатковий заробіток.

Знайти роботу консультантом торгового залу у Вінницькій області допоможе Ogolosha.ua. За допомогою системи фільтрів, на порталі можна підібрати оголошення під особисті переваги: ​​вид зайнятості, освіту, рівень заробітної плати. Також можна вибрати тільки найновіші вакансії, налаштувавши їх за часом публікації на сайті.

Детальніше