Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер в шоу-рум у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Для того, щоб зрозуміти, хто такий менеджер шоу-руму, спочатку потрібно розібратися, що означає сам showroom. Назва складається з двох слів: show, що в англійській мові означає "показувати", і room - "кімната". Якщо докладніше, то це майданчик для презентації товару: одягу, взуття, парфумерії, аксесуарів, косметики, посуду, предметів меблів. На цих речах список не закінчується, але вони - найпоширеніші. Шоу-руми орієнтовані на покупців або торгових агентів, а демонстрована продукція може реалізуватися як в роздріб, так й оптом.

Від магазинів вони відрізняються тим, що в них затишна, практично домашня обстановка, є спеціальні консультанти, вузька спеціалізація, до кожного клієнта знаходять індивідуальний підхід і, головне, робиться акцент на ексклюзивність. За допомогою шоу-румів підприємець зможе прорекламувати невідомий бренд, підвищити попит на нього, закріпитися на ринку та швидко ознайомлювати з новинками виробництва. У шоу-румах роблять все, щоб ви відчували себе комфортно: запропонують випити чашечку кави, розмістять в м'якому кріслі, детально познайомлять з кожним зразком в каталозі та на стендах.

Ключовий обов'язок людей, що займають цю посаду - зробити перебування в шоурумі відвідувачів максимально затишним. Він стежить за порядком, консультує покупців, дивиться за роботою продавців, приймає товар, розміщує його в залі, знає все про шоу-румі і бренд, який представлений в ньому. Наявність додаткових завдань залежить від типу шоурума: невеликий (маленьке ательє, де розміщені вироби від одного автора), модний (показані зразки групи дизайнерів), демонстраційний (майданчик, яка відкрита при магазині або фабриці, може мати подіум), закритий (організований в приміщенні , про який ніхто не знає, тільки для певних людей).

Відгукуючись на цю вакансію, кандидат повинен відповідати деяким вимогам. Головне - комунікабельність, стресостійкість, охайність, грамотна мова, вміння знайти підхід до кожного, аналогічний досвід в сфері торгівлі, знання специфіки продукції, яка представлена ​​в шоу-румі. Якщо ви ще не пробували себе в подібній області, але мрієте знайти роботу менеджером шоу-руму - почніть з консультанта торгового залу, а потім зможете піднятися по кар'єрних сходах до бажаної посади.

Шукайте вакансії у Вінницькій області на Ogolosha.ua! Тут є пропозиції від приватних осіб і компаній. Завдяки зручному рубрикатору, оптимізованій системі фільтрів і пошуковому механізму, підібрати ідеальне оголошення буде легко. Також можна налаштувати рівень заробітної плати, вид зайнятості, освіту та інше.

Детальніше