Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер по роботі з клієнтами у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Менеджер по работе с ключевыми клиентами
Наши менеджеры по работе с клиентами зарабатывают от 1000$ в месяц.Тем, кто ищет работу с холодными звонками и «в полях», просьба не беспокоить! Давайте будем уважать друг друга!Мы - Международный тренинговый центр "Конс на Би$". Занимаемся обучением предпринима...
15.01.2021
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер по роботі з клієнтами
25 000 грн
Менеджер по работе с клиентами
Що ми пропонуємо: робота в дружному колективі; гідна заробітна плата від 6 000 до 15 000; навчання та професійний ріст; графік роботи з 8:00 до 18:00, комфортний сучасний офіс; Обов'язки: консультація клієнтів по продукції компанії; пошук нових клієнтів і робота з існуючими...
16.11.2020
Могилів-Подільський, Вінницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер по роботі з клієнтами
6 000 грн
Основные задачи : Консультировать клиентов. Отвечать на входящие сообщения. Оказывать всесторонюю поддержку. Условия: 1. гибкий график. 2.возможность карьерного роста. 3. не нужнен опыт работы. 4.резюме не обязательно. 5. телефон или ноутбук с...
22.08.2020
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер по роботі з клієнтами
Договірна

Менеджер по роботі з клієнтами - одна з найбільш затребуваних професій. Дана посада або навіть цілий відділ є практично в кожній компанії. Ключовими завданнями цих людей є пошук нових замовників, вибудовування з ними довгострокових відносин і підтримування зв'язку зі старими. Також фахівці можутьнадавати консультативну допомогу, приймати та обробляти заявки. В основному, вони представляють сторону покупців, контролюють надання послуг, дотримання договору й збирають зворотний зв'язок.

Для того, щоб бути успішним, фахівець повинен володіти навичками: продажів (переважно, активних), ведення переговорів, оформлення договорів, обробки заперечень, розміщення реклами, складання комерційних пропозицій. Також плюсом будуть: знання 1С, офісних програм MS Word, Excel, вміння спілкуватися з людьми, працювати в команді, планувати свій день і здатність переконувати. Звичайно ж, менеджер повинен бути комунікабельним, націленим на результат, ініціативним, стресостійким, дисциплінованим, мати активну життєву позицію, аналітичний склад розуму, грамотну мову і високу працездатність. Ці якості залучаю роботодавців і допомагають досягти висот у кар'єрному зростанні.

Знайти вакансії менеджера по роботі з клієнтами у Вінницькій області ви зможете на Ogolosha.ua. Сайт зрозумілий і доступний кожному. Для того, щоб підібрати оголошення під всі переваги - досить налаштувати фільтри. Наприклад, вид зайнятості, рівень заробітної плати, освіту та інше.
Якщо ви в пошуках нових співробітників - оголошено стане в нагоді і вам. Розміщуйте пост всього в три етапи: натисніть кнопку "створити оголошення", виберіть рубрику і заповніть інформацію про вакансії. Всі публікації абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше