Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж с/г продукції у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Правильна реалізація товарів і послуг - один з ключових аспектів успіху підприємства. Цей закон діє у всіх галузях, які займаються збутом будь-якої продукції. Сфера сільськогосподарського господарства не виняток. У ній теж потрібні фахівці, які зможуть залучати нових клієнтів, проводити з ними телефонні розмови, особисті зустрічі, вести ділові листування, працювати з активними покупцями, робити презентації, заповнювати базу даних і, звичайно ж, продавати продукт виробництва.

У сфері продажів є два основні сегменти B2C і B2B. Компанії, що займаються виготовленням с / г продуктів, працюють з другої (від бізнесу до бізнесу). Вони реалізують товари в ресторани, магазини, державні установи та інші організації.

Бачите себе в ролі менеджера з продажу с/г продукції - відгукуйтеся на вакансії цієї категорії Ogolosha.ua у Вінницькій області. Відшукати підходящу пропозицію дуже просто, завдяки "розумної" системі фільтрації, зручним фільтрам і оптимізованому пошуковому механізму. Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Публікуйте своє резюме в базі Оголоша! Багато роботодавців знаходять співробітників, які не розміщуючи оголошення, а вибравши кандидата з платформи.

Детальніше