Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж медичного обладнання у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Сучасна медицина не може існувати в тому вигляді, в якому вона є, без потрібного обладнання. Зараз є безліч виробників даної техніки. Для реалізації своєї продукції їм потрібна людина, котра зможе відшукати замовників, провести з ним переговори, вибудувати довгострокові відносини, укласти договір і продати продукт компанії.

Менеджерам з продажу в цій сфері необхідно дуже добре розбиратися в тому, що вони продають. Вища медична або технічна освіта - ключовий фактор при відборі кандидатів. Також роботодавці можуть виставити й інші вимоги перед претендентами. Наприклад, володіння ПК, досвід ведення переговорів, знання англійської та інші. Заробіток фахівців, в основному, становить невелику ставку і відсоток від реалізованого товару. Бажання заробляти у кандидата теж є важливою якістю.

Знайти роботу в області продажів медичного обладнання у Вінницькій області ви можете на Ogolosha.ua. Дошка має величезну базу вакансії з усіх сфер діяльності. Якщо не вдалося підібрати підходящу пропозицію - залишайте своє резюме на Оголоша. Це збільшує шанси працевлаштуватися в хорошу компанію, адже, як показує статистика, роботодавець переглядає розміщені резюме перед публікацією вакансії. Усі оголошення абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше