Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж будівельного обладнання/ техніки/ інструмента у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Робота в сфері продажів будівельного обладнання, техніки, інструменту підійде комунікабельним, наполегливим, активним особистостям, які захоплюються сферою будівництва. Людям, які займають посади в даній області (це може бути менеджер з продажу, продавець в магазин, керуючий, торговий представник і ін.), Необхідно вміти розташовувати людей до себе. Не важливо, з ким буде йти спілкування, замовником, який хоче придбати цілий склад обладнання, або покупцем, який просто заглянув за молотком, його мета одна - продати краще з вигодою для боку фірми і клієнта.

Відгукнутися на вакансії в даній галузі можна на дошці оголошень Ogolosha.ua. Тут розміщують свої пропозиції приватні особи і компанії. Знайти роботу у Вінницькій області зможуть люди з досвідом і без, на повний робочий день і часткову зайнятість, в офісі або віддалено. Багато організацій готові взяти студентів з перспективою подальшого кар'єрного росту.

Хочете збільшити шанси працевлаштуватися? Розміщуйте резюме на Оголоша. Це не займе багато часу і абсолютно безкоштовно. За статистикою, більшість рекрутерів перед публікацією оголошення переглядають базу і запрошують на співбесіду вподобаних кандидатів. Не пропустіть свій шанс знайти роботу-мрію на оголошено!

Детальніше