Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: супервайзер у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Завод-виробник мийних засобів, антисептиків і побутової хімії для дому та простору за його межами, тобто кафе, готелі, ресторани, магазини, мережі магазинів, опт. бази, клін. компанії, хімчистки і т.д. Ми шукаємо директора для нашої компанії. Якщо ви маєте досвід у сфері продаж...
30.11.2023
Вінниця, Вінницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Супервайзер
Договірна

Професія "супервайзер" відносно нова. На українському ринку праці вона почала з'являтися тільки в першій половині нульових. Підприємства почали переймати досвід у країн Заходу і відкривати у себе таку посаду. По суті, супервайзер є сполучною ланкою між управлінням і співробітниками. В їх обов'язки входить контроль і якістю роботи персоналу (мерчендайзер ів, торгових представників, промутеров). Хороший керівник повинен вміти знайти підхід до кожного, проявляти емпатію. Спеціаліст вміє розкрити сильні сторони співробітника, може його мотивувати. Він правильно розподіляє обов'язки, не губиться в нестандартних ситуаціях і може швидко їх вирішити. Людина, що займає цю посаду, виконує і організаційні питання: складає графік, оцінює показники роботи і т.д.

Вакансії супервайзера у Вінницькій області розміщені в цій категорії Ogolosha.ua. Тут можна знайти пропозиції на повну і часткову зайнятість, в офісі або віддалено. Підібрати вакансію під всі переваги допоможе оптимізована система фільтрів. З її допомогою можна налаштувати вигляд зайнятості, бажану заробітну плату, освіту та інші.

Роботодавцям теж стане в нагоді Оголоша. Розміщення оголошень на нашому сайті абсолютно безкоштовне, а їх кількість необмежена.

Детальніше