Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж будівельних матеріалів/ вікна/ двері/ плитка/ сантехніка у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Хоч потреба в будівельних матеріалах висока, все ж компаніям, які займаються їх виробництвом, необхідний фахівці з продажу. Сьогодні виробників вікон, дверей, плитки, сантехніки існує дуже багато. У зв'язку з цим - на ринку висока конкуренція. Для того, щоб покупець набував товар певної марки, творцям необхідно правильно його реалізовувати. Для цього наймають фахівців в сфері продажів.

Менеджера займаються збутом великих обсягів продукту (в основному, опт) іншим фірмам шляхом проведення переговорів і укладення угод. Спілкування з клієнтами може бути по телефону, листування або при особистій зустрічі. Але є і менеджери з продажу, які шляхом телефонних дзвінків реалізують товар в роздріб. У магазинах і гіпермаркетом связующі ланкою між будівельного підприємства і покупцем є продавці та консультанти. Завдяки їх якісній роботі компанія успішно продає свою продукцію і отримує дохід.

Знайти роботу допоможе Ogolosha.ua. Сайт зручний і зрозумілий кожному користувачеві. Відшукати потрібну вакансію тут можна за кілька хвилин. Досить вбити ключові слова в рядок пошуку або вибрати відповідну рубрику. Для більш індивідуального підбору можна налаштувати фільтри: вид зайнятості, бажану заробітну плату та інше.

Детальніше