Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: регіональний менеджер у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Будь-яка організація, незалежно від роду її діяльності, має керівників. Якщо це маленький магазин, то керує ним одна людина, часто - це може бути сам господар. Коли стає все більше торгових точок - з'являється ієрархія. У випадку з розширенням фірми до відкриття магазинів в інших містах - необхідний регіональний менеджер. Ця людина відповідає за всі процеси продажів в довіреному йому регіоні.

При наймі співробітника на цю посаду, роботодавці вказують перелік обов'язків, які він буде виконувати. В основному, до них відносяться:

- успішна організація реалізації продукції;
- пошук замовників і постачальників;
- аналіз ринку конкурентів;
- стратегічне планування;
- контроль виконання планів продажів;
- розробка і запуск маркетингових компаній;
- підбір і навчання персоналу;
- контроль адміністраторів і торгових представників.

Щоб влаштуватися на таку роботу, кандидат повинен мати освіту, досвід в торгівлі, вміння вести переговори й складати комерційні пропозиції. Але якщо подібного немає - можна до неї вирости, влаштувавшись продавцем або адміністратором. Це може зайняти більше часу, але набутий досвід і знання все компенсують.

Для того, щоб знайти роботу регіональним менеджером у Вінницькій області,вам треба мати навички і бажання, а підбором вакансій займеться Ogolosha.ua. На дошці можна знайти пропозиції від приватних осіб і компаній. Щодня платформу відвідують тисячі користувачів, і на ній розміщуються сотні оголошень. На сайті реалізований зручний рубрикатор з безліччю категорій і розділів, оптимізований пошуковий механізм, який допоможе відшукати що завгодно по ключовому запиту, і систему фільтрів, за допомогою якої можна підібрати публікації під індивідуальні переваги. Розміщувати пости на Оголоша абсолютно безкоштовно і їх кількість необмежена.

Детальніше