Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: торговий менеджер у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Професія "торговий менеджер" підійде активним і комунікабельним людям. Вона ідеальна для тих, хто не любить сидіти в офісі п'ять днів на тиждень. Усі обов'язки будуються на постійному переміщенні по різних точках, спілкуванні і знайомствах з безліччю людей, проведення презентацій, укладання з ними угод, контроль виконання договору обома сторонами і реалізації товарів. Головне завдання - продати продукцію компанії і збільшити її доходи. Заробіток в цій спеціальності залежить від відсотка. Тому, для роботодавця дуже важливо, щоб людина, яка обіймає цю посаду, хотів багато заробляти. Чим більша мотивація - тим вище доходи.

Звичайно, ключова риса в цій професії - комунікабельність. Також цінуються витривалість, стійкість до стресів, наполегливість, активність, амбіційність. Відгукуючись на вакансії, потрібно розуміти те, що належить продавати. Хороші знання продукції стануть плюсом.

Актуальні вакансії торгового менеджера у Вінницькій області можна знайти на Ogolosha.ua. Це інтернет-дошка, на якій є можливість розміщувати скоько-завгодно безкоштовних оголошень і відшукати абсолютно все. Щодня оголошено відвідують тисячі користувачів з різноманітними цілями. Користуватися сайтом легко і доступно. Тут зрозумілий дизайн, все публікації розділені на рубрики і розділи, є система фільтрів, за допомогою якої можна підібрати пропозиції під всі переваги.

Детальніше