Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж систем безпеки у Вінницькій області

Звичайні оголошення

Популярність сигналізацій, камер відеоспостереження, різних датчиків останнім часом збільшилася. Системами безпеки обладнують магазини, ресторани, бізнес-центри, вулиці і навіть приватні будинки. Попит на дану продукцію зростає і кількість фірм, які виробляють і продають її, збільшується. Конкуренція велика, тому багато підприємств просувають свій продукт завдяки менеджерам з продажу.

Реалізацією товару може займатися один фахівець або цілий відділ. Їх завданням є збільшення клієнтської бази і доходів організації. Менеджера проводять особисті зустрічі з покупцями або великими замовниками, телефонні розмови, ділові переписки, оформляють договори, аналізую ринок і закривають угоди. Чим більше товарів продано - тим вищий дохід у продажника, адже їх основний заробіток - це відсоток. Тому, при відборі кандидатів, роботодавцю важливо, щоб майбутній співробітник хотів заробляти багато. Також комунікабельність, наполегливість, цілеспрямованість - пріоритетні особисті якості претендентів.

Охоронні системи продаються і вспеціальних магазинах. Тут особою компанії і людиною, який реалізує продукцію, є продавець.

Знайти вакансії у Вінницькій області допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. Також вона стане в нагоді в пошуку кандидатів. Публікуйте свою вакансію на сайті - це легко, абсолютно безкоштовно і не займе багато часу. Бонус від Оголоша - кількість публікацій необмежена!

Детальніше