Завантаження

Рус
Нерухомість
Вибрати спеціалізацію
Освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня
Досвід роботи
Без досвіду
До 1 року
Від 1 до 2 років
Від 2 до 5 років
Більше 5 років
Вид зайнятості
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Стать
Чоловік
Жінка

Резюме спеціаліст з нерухомості

Звичайні оголошення

Для непосвячених робота в сфері нерухомості – це можливість самостійно організовувати свій графік, гідний рівень доходу і пошуки клієнтів. Насправді, професія не легка, а вимагає великої кількості знань в різних галузях: від земельного і трудового кодексу, до правил оформлення документів купівлі-продажу, актів передачі майна, вартості будівельних матеріалів на ринку й тощо. Спеціальності багатьом здаються суміжними. Але все залежить від компанії.

Якщо брокери допомагають продавати, здавати в оренду і купувати, то оцінювачі підбивають загальну вартість земельної ділянки або приміщення. Є й окремі фахівці, які орієнтовані на пошук орендарів або орендодавців для комерційної нерухомості (офіси, склади, торговельні та інші площі). Експерт, який працює на себе, виконує відразу кілька завдань – консультації клієнтів, оцінка, аналіз, укладання контрактів та ін.

Набридли однотипні вакансії на сайтах? Не морочьтеся! Опублікуйте резюме на ОГОЛОШІ. Для всіх користувачів дошки оголошень розміщення безкоштовне, ще й на безстроковій основі. Завантажте один раз, і роботодавці самі будуть з вами зв'язуватися!

Детальніше