Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Категорійний менеджер

Звичайні оголошення

Ви ніколи не замислювалися, хто формує список тих товарів, що представлені в магазині? Хто розподіляє їх за категоріями, займається закупівлями, контролює терміни придатності, організовує улюблені нами розпродажі й запускає рекламні та промо акції?

На перший погляд здається, що таким великим спектром завдань займаються різні люди. Але, це все входить в обов'язки категорійного менеджера. Ця посада є однією з ключових у роботі магазинів. Адже той, хто її займає, повинен вміти так розпоряджатись асортиментом товарів, щоб приносити компанії прибуток. Робота категорійного менеджера непроста і має вимоги до претендента. В основному, це:

  • вищу освіту в сфері менеджменту, маркетингу або економіки;
  • хороші знання ринку товарів, з якими доведеться працювати;
  • досвід фінансового обліку, товарознавства;
  • розуміння принципів маркетингу;
  • навички володіння ПК;
  • хороша англійська.

Якщо ви підходите за всіма критеріями, то швидше за відправляйте своє резюме на Ogolosha.ua. Ви роботодавець, якому потрібен такий співробітник? Сміливо публікуйте пост про пошук фахівця. Ваше оголошення буде розміщено на сайт Оголоша абсолютно безкоштовно.

Більше вакансій в сфері роздрібної торгівлі і продажів можна знайти тут.

Детальніше