Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж с/г техніки

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Ищем Партнеров Для Сотрудничества По Системе ДРОПШИППИНГ
ПРИГЛАШАЕМ К СОТРУДНИЧЕСТВУ ПО СИСТЕМЕ ДРОПШИППИИНГ!!Являемся официальным поставщиком с/х техники и не только.Преимущества работы с нами:- Получение оптовой цены от 1 ед.; - Минимальный заработок с 1 продажи / 700 грн. - Быстрая отправка товара; - Отправки с наложе...
10.04.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Продаж с/г техніки
10 000 грн

Ви розбираєтеся в сільськогосподарській техніці? Для вас культиватор і окучник це не одне і те ж? Ви зможете відрізнити зернозбиральну машину від кормозбиральної? Тоді сфера продажів сільськогосподарської техніки ідеально підійде для вас! А, якщо ви комунікабельний, вмієте легко знаходити спільну мову з людьми, активний, цілеспрямований і вмієте продавати, то не відправити відгук на вакансії в даній сфері буде просто злочином.

Не хочете займатися пошуком оголошень? Створюйте своє резюме і розміщуйте його в Оголоша. Тоді роботодавці побачать його й самі з вами зв'яжуться.

Якщо ви компанія, яка в пошуках такого фахівця - опублікуйте оголошення про це на Ogolosha.ua. Розміщення абсолютно безкоштовне й не займе у вас багато часу. Досить просто внести інформацію в спеціальну форму і, за бажанням, додати текстовий опис з фото.

Детальніше