Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: супервайзер

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Требования:Высшее образование. Опыт работы от 2 лет в компании FMСG. Умение вести переговоры. Ориентация на результат. Наличие управленческих качеств, навыков и знаний. Знание этики делового общения. Знание программы 1С8, пакет Microsoft Office. Умение выйти из конфлик...
03.12.2020
Краматорськ, Донецька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Супервайзер
Договірна

Професія "супервайзер" з'явилася на ринку праці України відносно недавно - на початку 2000-х. Великі компанії стали брати приклад з західних країн і наймати до себе людину, яка буде сполучною ланкою між керівництвом і співробітниками.

Супервайзер укерує персоналом і відповідає за якість роботи співробітників. В основному, в його підпорядкуванні можуть бути промоутери, торгові представники, мерчендайзери. Справжній фахівець повинен знайти підхід до кожного свого підлеглого, проявити їх сильні сторони й правильно мотивувати. Супервазер-професіонал знає, як вдало розподілити завдання між підлеглими, швидко реагувати в нестандартних ситуаціях і приймати потрібні рішення. Також в його обов'язки входить складання графіка на місяць, контроль показників і оцінювання результату діяльності персоналу.

В Ogolosha.ua ви знайдете вакансії в цій галузі та інших сферах життя. Для збільшення шансів - публікуйте своє резюме на сайті. Це абсолютно безкоштовно і можна зробити в три простих кроки: натисніть кнопку "створити оголошення"; виберіть рубрику "робота резюме" й потрібну вам підрубрику; заповніть форму з коротким описом, фото й контактними даними.

Детальніше