Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж медичного обладнання

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Вимоги: - медична освіта (середня спеціальна) - бажано ; - досвід роботи в торгівлі бажано; - відповідальність, комунікабельність, стресостійкість; - бажання робити на результат; Умови роботи: - офіційне працевлаштування; - повний робочий день; Обов'язки: - прийом та вик...
17.10.2023
Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Продаж медичного обладнання
Договірна

Діяльність будь-якої клініки, будь-то державної або приватної, залежить від компетентних лікарів-професіоналів і хорошого обладнання. У світі є багато фірм, які спеціалізуються на продажі і постачанні таких апаратів. І, для успішної реалізації продукції, компанії шукають менеджерів з продажу медичного обладнання.

При підборі співробітників, для роботодавців важливим фактором є вища медична або технічна освіта, досвід ведення переговорів, володіння ПК, знання англійської мови й вміння розташовувати людей до себе. Адже саме менеджер з продажу створює враження про підприємство в клієнтів, консультуючи їх, проводячи особисті зустрічі й укладаючи угоди.

Знайти таку роботу допоможе Ogolosha.ua. В її каталозі представлені сотні пропозицій про найм працівників. І не тільки в торгівлі, а й у всіх інших сферах життя. Оголоша стане в нагоді й тим, хто в пошуку фахівців. На сайті можна абсолютно безкоштовно розмістити оголошення про це. У публікації можна описати вакансії і додати фото для залучення претендентів.

Детальніше