Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж інженерних систем

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Хантер
Мы - группа компаний “ТИСК” единственные, кто самостоятельно конструирует и производит компрессора и пневмооборудование в Украине. Мы также являемся первыми импортерами и поставщиками ряда авторизованных мировых брендов в сфере промышленного и компрессорного оборудования. В свою...
21.08.2019
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Продаж інженерних систем
15 000 грн
Помощник хантера
Мы - группа компаний “ТИСК” единственные, кто самостоятельно конструирует и производит компрессора и пневмооборудование в Украине. Мы также являемся первыми импортерами и поставщиками ряда авторизованных мировых брендов в сфере промышленного и компрессорного оборудования. В связ...
20.08.2019
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Продаж інженерних систем
6 000 грн

Успіхів в продаж інженерних систем досягають активні й наполегливі люди. Адже робота полягає в пошуку нових клієнтів (приватних осіб і компаній), налагодження зв'язків з ними, встановлення контакту та переконання співпрацювати. У продажників немає спокійних днів і стабільної ставки. Кожна година - це досвід, знайомства та цікаві історії. Основний заробіток - відсоток від продажів. Чим вище сума закритої угоди, тим більше грошей прийде вам на карту.

Так як це вузькопрофільна діяльність, багато фірм беруть співробітників тільки з освітою інженера або суміжною спеціальністю. Адже для того, щоб продавати щось, необхідно в цьому добре розбиратися.

Якщо ви шукаєте вакансії в даній сфері, швидше за відправляйте своє резюме! Ви роботодавець, якому потрібен працівник? Розміщуйте свій пост на сайті Ogolosha.ua. Це забере у вас всього декілька хвилин. Просто додайте текстовий опис і, за бажанням, розмістіть фото. До речі, публікація оголошень на Оголоша абсолютно безкоштовна!

Детальніше