Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер в шоу-рум

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Нам в магазин обуви и сумочек требуется продавец-консультант! На длительный срок! Возраст от 25 лет Коммуникабельность ,вежливость ,уважение к клиентам ,желание консультировать, подбирать модели ,любовь к обуви и сумочкам🤗,желание обучаться азам фотографии для инстаграмм (о...
23.01.2021
Дніпро, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер в шоу-рум
Договірна
Продавец-фотограф-кладовщик в одном лице.
Инстаграмм аукциону auctionvintage нужен работник. График работы с 10 до 16 в магазине на Петровке, рынок Петрик, ВЕРБОВАЯ 19 и с 19 до 20 онлайн из любой точки. Понедельник- выходной, но онлайн работа с 19 до 20 без выходных. Зарплата 12К, но первый месяц лотов в два раза меньш...
04.06.2020
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер в шоу-рум
12 000 грн

Допомога при виборі одягу в шоурумі може знадобитися кожному. Підібрати розмір, зібрати образ, проконсультувати завжди зможе менеджер шоурума. Це універсальний солдат, який стежить за порядком в залі, за додержанням стандартів і виконанням роботи продавцями, приймає поставку товару, спілкується і допомагає клієнтам, розраховує на касі і знає все в своєму магазині.

Для цієї роботи потрібно бути комунікабельною особистістю, мати грамотну мову, стійкість до стресів. Найчастіше - необхідний аналогічний досвід або досвід роботи в сфері торгівлі. Але, якщо його немає, не потрібно турбуватися. Можна почати з консультанта торгового залу, а вже через кілька місяців зайняти посаду своєї мрії.

На сайті Ogolosha.ua є безліч вакансій в різних сферах життя. Знайти ідеальну для себе зможе кожен. А, якщо ви роботодавець, якому потрібен фахівець, то додавайте свій пост в Оголоша. Користуватися порталом можна абсолютно безкоштовно, а публікація займає не більше хвилини.

Детальніше