Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж інфраструктурних рішень операторам зв'язку

Звичайні оголошення

На сьогоднішній день кожна фірма має свій відділ продажів. Не залежно від того, реалізують вони товари або надають послуги. Для успішного просування продукту необхідні професіонали, які зможуть презентувати його іншим підприємствами або приватним особам. Звичайно ж, в ІТ-компаніях теж є така посада. А саме в цій категорії розміщені публікації про пошук фахівців в продажах інфраструктурних рішень.

При відборі кандидатів роботодавці звертають увагу на такі фактори: ІТ або технічна освіта, досвід роботи (бажано), розмовна та письмова англійська, комунікабельність, ініціативність, наполегливість, активність. Адже майбутньому співробітнику необхі дно консультувати клієнтів, проводити особисті зустрічі, презентації, укладати договори й закривати угоди, вести базу даних, шукати нових покупців і налагоджувати з ними довгострокові відносини.

Якщо ви підходите за всіма критеріями й готові працювати, то швидше надсилайте своє резюме! Також ви можете переглянути й інші вакансій в ІТ-сфері.

На сайті Ogolosha.ua кожен день публікуються сотні оголошень про найм працівників. А завдяки зручному інтерфейсу й системі фільтрації, навіть недосвідчений користувач Інтернету вмить знайде потрібне для себе.

Детальніше