Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж будівельного обладнання/ техніки/ інструмента

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
В магазин бытовой техники и электроники требуется продавец. Энергичные парни 25 -35 лет . Р-н Центральный рынок, дом торговли. С 8.00 до 17.00. Вс до 16.00, ПН до 15.00. 0972121692..
27.09.2023
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Продаж будівельного обладнання/ техніки/ інструмента
Договірна

Вас завжди приваблювала тема будівництва? Ви знаєте про інструменти все та добре в них розбираєтеся? Але розумієте, що робота на будівництві не для вас? Є спосіб перетворити хобі на джерело прибутку - робота в сфері продажів будівельного обладнання, інструментів і техніки.

Якщо ви комунікабельна, амбітна й цілеспрямована людина, то цей вид діяльності вам підійде ідеально. Головне, розбиратися в тому, що ви продаєте і вміти розташувати клієнта до себе.

А підібрати вакансію допоможе Ogolosha.ua. Користуватися порталом дуже просто: введіть ключові слова в пошуковий рядок або виберіть потрібну рубрику зі списку.

На сайті щодня з'являються публікації в різних категоріях. І не тільки про пошук співробітників, а й про продаж, обмін товарів і надання послуг. Розміщувати пости зможе кожен і це абсолютно безкоштовно. Достатньо заповнити форму, додати текстовий опис, фото й оголошення готове.

Детальніше