Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: оператор АЗС

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Оператор-касир АЗК
*Оператор - касир АЗК* _Договірна_смт.Солотвино Чим потрібно займатись на цій посаді: розраховувати Клієнтів на касі; консультувати Клієнтів щодо характеристик та цін на пальне та товари магазину; інформувати їх про акційні пропозиції; робити викладку товарів в торгов...
12.09.2021
Солотвино, Закарпатська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Оператор АЗС
Договірна

Професія оператором АЗС підійде комунікабельним і привітним людям. Кожен день їм потрібно буде спілкуватися з великою кількістю клієнтів. Посміхатися їм, консультувати й допомагати у вирішенні питань.

В обов'язки оператора АЗС також входить: проведення фінансових операцій, прийом, збереження і відпуск палива, складання звітів, контроль якості продукції та апаратів, підтримка чистоти, активні продажі й інше.

Робота не з легких і потребує відповідальності, адже справа піде з вогненебезпечними речовинами, але, цікава й різноманітна. Роботодавці готові брати студентів і людей без досвіду, які хочуть пов'язати своє життя з торгівлею. Починаючи з оператора, можна добитися великих успіхів в кар'єрі, так як багато великих компаній дають можливість горизонтального і вертикального розвитку.

Вас цікавлять інші вакансії в роздрібній торгівлі та продажах? У цій категорії ви знайдете багато чого цікавого для себе.

Якщо ви роботодавець, якому потрібні співробітники, залишайте публікацію в Ogolosha.ua. Це займе хвилину: заповніть текстовий опис і додайте фото. Плюс - розміщення абсолютно безкоштовне.

Детальніше