Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з опту

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Оператор call-центра Удаленная работа Менеджер по продажам
ООО "Альфа-Лайт" Комплексное решение по электроматериалам. Компания занимается реализацией электроматериалов оптом. В связи с расширение сферы деятельности требуются менеджеры по холодным звонкам. В процессе работы предусмотрено обучение и развитие. Звоните. Детальная информац...
12.02.2021
Київ, Київська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер з опту
6 000 грн

Давно в пошуку роботи? Хочете продавати товари, але вам не подобається роздрібна торгівля? Бажаєте більшого? Професія менеджер  опту ідеально підійде вашим амбіціям!

Звичайно, в обов'язки будуть входити продажі. Але, в опті не потрібно буде спілкуватися безпосередньо зі споживачем. Ви станете посередником - будете пропонувати послуги підприємства великим компаніям або фірмам, проводити особисті зустрічі з їх представниками, укладати угоди й підписувати договори. Ваша мета - залучити нових клієнтів і збільшити збут.

Як і в роздробі, роботодавці шукають людей з певними якостями: комунікабельність, спрямованість на результат, відповідальність, цілеспрямованість, ініціативність, енергійність і, звичайно ж, бажання працювати й заробляти. Якщо це все про вас, то швидше відправляйте своє резюме! Можливо, прямо зараз в Ogolosha.ua розмістили вакансію саме для вас!

Найчастіше, в цій сфері потрібні співробітники з досвідом. У вас його немає? Переходьте в категорію менеджер з продажу. Там можна знайти вакансії, які не потребують стажу.

Детальніше