Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: менеджер з опту

Звичайні оголошення

Знайдено 2 оголошення
Срочно!Нужен ИНТЕЛЛИГЕНТНЫЙ человек в офис-склад! (Не физический труд!) Можно без опыта работы Недостающим навыкам обучу!
Позавчора в 10:36
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер з опту
Договірна
Чем занимается компания? Занимаемся оптовой торговлей. Какой ассортимент? Питание, техника, текстиль. Филиал расширяется. Нужен помощник для работы в офисе: - Составление отчетов и предложений - Финансовое сопровождение деятельности - Подготовка и заключение договоров - Ф...
04.01.2021
Кривий Ріг, Дніпропетровська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Менеджер з опту
10 000 грн

Давно в пошуку роботи? Хочете продавати товари, але вам не подобається роздрібна торгівля? Бажаєте більшого? Професія менеджер  опту ідеально підійде вашим амбіціям!

Звичайно, в обов'язки будуть входити продажі. Але, в опті не потрібно буде спілкуватися безпосередньо зі споживачем. Ви станете посередником - будете пропонувати послуги підприємства великим компаніям або фірмам, проводити особисті зустрічі з їх представниками, укладати угоди й підписувати договори. Ваша мета - залучити нових клієнтів і збільшити збут.

Як і в роздробі, роботодавці шукають людей з певними якостями: комунікабельність, спрямованість на результат, відповідальність, цілеспрямованість, ініціативність, енергійність і, звичайно ж, бажання працювати й заробляти. Якщо це все про вас, то швидше відправляйте своє резюме! Можливо, прямо зараз в Ogolosha.ua розмістили вакансію саме для вас!

Найчастіше, в цій сфері потрібні співробітники з досвідом. У вас його немає? Переходьте в категорію менеджер з продажу. Там можна знайти вакансії, які не потребують стажу.

Детальніше