Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж будівельних матеріалів/ вікна/ двері/ плитка/ сантехніка

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Продавец-консультант
Требуется продавец-консультант в магазин строительных материалов "Август".Мужчина 18-45 лет.Подробности по тел. 0500219920 0968305637.
01.11.2021
Кропивницький, Кіровоградська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Продаж будівельних матеріалів/ вікна/ двері/ плитка/ сантехніка
Договірна

Кожен день по всьому світу будуються нові будинки, реставруються пам'ятки і проводяться ремонтні роботи. Потреби людей в будівельних матеріалах можна прирівняти до потреб в одязі або навіть в їжі. Тому робота в продажах вікон, дверей, плитки, сантехніки завжди буде актуальною. Якщо ви добре розбираєтеся в цьому і хочете заробляти, відгукуйтеся на оголошення про пошук співробітників в даній сфері.

В категорії представлені вакансії менеджера з продажу, продавця-консультанта і торгового представника тощо. Основною вимогою від роботодавців є знання будівельної тематики. Компанії шукають співробітників як з досвідом, так і без нього, на повний робочий день і часткову зайнятість.

За допомогою Ogolosha.ua підібрати ідеальну для себе вакансію зможе кожен. Завдяки оптимізованій системі фільтрації та зручному рубрикатору, зробити це стає дуже легко. Просто впишіть ключові слова в пошуковий рядок або виберіть потрібну рубрику.

Детальніше