Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж фінансових продуктів

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Оператор поштового зв'язку
АТ «Укрпошта» - національний оператор поштового зв'язку. На сьогодні «Укрпошта» це справжній мікс із пошти, логістики, фінансових послуг і торгівлі. Ми є № 1 за розміром мережі (більше 10 000 об'єктів поштового зв'язку) та № 3 роботодавець країні (понад 70 000 працівників).Ви...
19.04.2021
Олександрія, Кіровоградська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Продаж фінансових продуктів
6 000 грн

Давно хочете знайти високооплачувану роботу, і щоб ваш заробіток залежав тільки від вас? Тоді спробуйте себе в продажах фінансових послуг! Працюючи там, ви будете спілкуватися з клієнтами, консультувати їх по продукції компанії (у фінансовій сфері це банківські, пенсійні, страхові, інвестиційні послуги), працювати з базою даних, укладати договори. Решта завдань будуть залежати від специфіки компанії.

Якщо у вас немає досвіду, не поспішайте засмучуватися. Багато організацій готові навчати нових співробітників, а головними критеріями при відборі у них це: націленість на результат, грамотна мова, товариськість, вміння переконувати і бажання заробляти.

На сайті Ogolosha.ua щодня публікуються сотні вакансій. Знайти ідеальну роботу для себе зможе як інженер, так і продавець. Портал має зручний інтерфейс. А, завдяки системі фільтрів і оптимізованому пошуковому механізму, шукати щось дуже просто. Достатньо ввести ключові слова в рядок пошуку або вибрати потрібну рубрику.

Детальніше