Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж ЗЗР/ насіння/ добрив

Звичайні оголошення

Хто такий фахівець з продажу ЗЗР (засобів захисту рослин), насіння і добрив? Це людина, яка має агрономічну освіту, знає технології вирощування сільськогосподарської продукції, володіє техніками просування товарів, вміє презентувати продукт, аргументувати необхідність вибору, знає, як працювати з запереченнями, а також комунікабельна, амбітна та наполеглива. Якраз ці навички та якості більшість роботодавців шукають в майбутніх співробітників, які претендують на цю посаду. Адже їх ключовими завданнями будуть:

  • консультування клієнтів;
  • реалізація планів продажів;
  • розширення клієнтської бази;
  • аналіз ринку;
  • проведення переговорів і презентацій;
  • ведення звітності.


Залежно від компанії, спектр обов'язків може відрізнятися. Але, головним залишаються перераховані вище. Підходите за всіма критеріями й готові до роботи? Сміливо відгукуйесь на вакансії, опубліковані на Ogolosha.ua.

Якщо вас цікавлять інші пропозиції в сільському господарстві, агробізнесі, то в Оголошеа є окрема категорія, де можна знайти багато оголошень в цій сфері. На сайті також представлені публікації і в інших видах діяльності. Завдяки зручному рубрикатору й оптимізованій системі фільтрації, підібрати підходящу для себе зможе кожен.

Детальніше