Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: продаж туристичних послуг

Звичайні оголошення

У продажах туристичних послуг потрібно створити образ ідеальної подорожі, при цьому, успішна угода й подальша співпраця залежать від того, наскільки точно ця мрія втілилася в реальність. І добре вміють робити це фахівці з продажів. Їх мета - збільшення клієнтської бази й доходів агентства. У туристичних організаціях спілкування з покупцем відбувається в різному форматі: особисті зустрічі, телефонні розмови, ділові переписки. Головне, щоб після діалогу клієнт уклав договір або придбав тур.

З кожним днем ​​з'являється безліч оголошень про пошук такого співробітника. Здобувачі, які вже раніше працювали в даній сфері, для роботодавців в пріоритеті й дуже ними цінуються. Але багато компаній готові взяти до себе людину без досвіду й навчити її. Головне, щоб вона була комунікабельна, цілеспрямована та мала величезне бажання вчитися й працювати.

Якщо це про вас, відгукуйтеся на вакансії в Ogolosha.ua. А для великих шансів знайти роботу, розміщуйте своє резюме на Оголоша. Додавайте до публікації фото й опишіть свої навички з особистими якостями.

Детальніше