Завантаження

Увага! Ваш браузер застарів. Поновіть будь ласка браузер, в іншому випадку - деякі функції сайту можуть бути недоступні.
Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: клієнт-менеджер

Звичайні оголошення

Знайдено 3 оголошення
Сотрудник информационного отдела
Полная Занятость. С опытом работы: в сфере образования, телекоммуникационных услуг, менеджмента. Условия: пятидневка, работа в офисе (по телефону). Обязанности: работа с заявками, телефонные переговоры, оформление документации и отчетность за период. (066) 886-81-45 (06...
Учора в 23:58
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер
Сотрудник по работе с клиентами
Здравствуйте меня зовут Галина, срочно ищу сотрудника по работе с клиентами в офисе.Основные требования это:1. Опрятный и современный внешний вид; 2. Грамотная письменная и устная речь; 3. Исполнительность и быстрая обучаемость.Условия при работе:1. Дружный моло...
22.02.2021
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер
Онлайн консультант в интернет магазин
Здравствуйте, предлагаю работу. Отдам предпочтения : - мамочкам в декрете - студентам -людям которые могут совмещать -просто тем кому нужен дополнительный доход -тем у кого в день есть 2 -4 часа свободного времени -людям, которые готовы работать - кто ищет гибкий график и...
03.02.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер

Клент-менеджер - це постійна робота з людьми. Вже з назви зрозуміло, що професія будується на спілкування з клієнтами. А саме: їх пошук, обслуговування, побудова взаємозв'язків, контроль слідування договору між покупцем і замовником, а також спостереження за наданням послуг.

В основному, роботодавець не вимагає великого досвіду в цій сфері. Головне, претендент повинен бути комунікабельним, грамотним, вміти налагодити контакт з людьми, мати навички продажів, добре володіти ПК і, в деяких випадках, добре розмоляти англійською й мати автомобіль.

Спілкування з клієнтами може бути різним. У деяких компаній - тільки телефонні дзвінки й обробка вхідних листів. Інші доручають клієнт-менеджеру особисті зустрічі й проведення переговорів, як в офісі, так і на нейтральній території. Іноді це все поєднують. Також в обов'язки клієнт-менеджера входить ведення документації та укладання контрактів.

Швидше відгукуйтеся на вакансії. Якщо ж у вас немає часу на пошук, то ви можете розмістити своє резюме тут. І робота знайде вас сама.

За допомогою Ogolosha.ua ви швидко знайдете роботу. Адже на нашому сайті це зробити дуже легко, завдяки зрозумілому інтерфейсу. У нас реалізовано зручний рубрикатор, система фільтрів, оптимізований пошуковий механізм, що дозволяє знайти щось за лічені хвилини.

Детальніше