Завантаження

Рус
На вашому рахунку50 грн.Реєструйсяі витрачай!
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: клієнт-менеджер

Звичайні оголошення

Знайдено 5 оголошень
Менеджер
Требуется на менеджер для продвижения в интернет магазин турецкой компании Занятость 2-3 часа в день, ставки нет работа на процент
З відео
Сьогодні в 10:22
Суми, Сумська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер
Сотрудник по работе с клиентами
Здравствуйте меня зовут Галина, срочно ищу сотрудника по работе с клиентами в офисе.Основные требования это:1. Опрятный и современный внешний вид; 2. Грамотная письменная и устная речь; 3. Исполнительность и быстрая обучаемость.Условия при работе:1. Дружный моло...
Сьогодні в 10:10
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер
Сотрудник информационного отдела
Полная Занятость. С опытом работы: в сфере образования, телекоммуникационных услуг, менеджмента. Условия: пятидневка, работа в офисе (по телефону). Обязанности: работа с заявками, телефонные переговоры, оформление документации и отчетность за период. (066) 886-81-45 (06...
07.05.2021
Харків, Харківська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер
В компанию по продаже строительных материалов требуется Клиент-менеджер. Необходимые знания и навыки: Понимание особенностей технологического цикла клиента Навыки работы с возражениями Навыки презентации Развитые навыки убежденияЛичные качества: Аналитический склад ума...
30.04.2021
Краматорськ, Донецька область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер
Предлагаю заработок в ИНТЕРНЕТЕ! ОТ 300 ГРН/ДЕНЬ. НИЧЕГО СЛОЖНОГО НЕТ! НАУЧУ ЗАРАБАТЫВАТЬ БОЛЬШИЕ ДЕНЬГИ! связь ВАЙБЕР, ТЕЛЕГРАММ!
14.04.2021
Херсон, Херсонська область
Робота Вакансії > Роздрібна торгівля / Продажі > Клієнт-менеджер

Клент-менеджер - це постійна робота з людьми. Вже з назви зрозуміло, що професія будується на спілкування з клієнтами. А саме: їх пошук, обслуговування, побудова взаємозв'язків, контроль слідування договору між покупцем і замовником, а також спостереження за наданням послуг.

В основному, роботодавець не вимагає великого досвіду в цій сфері. Головне, претендент повинен бути комунікабельним, грамотним, вміти налагодити контакт з людьми, мати навички продажів, добре володіти ПК і, в деяких випадках, добре розмоляти англійською й мати автомобіль.

Спілкування з клієнтами може бути різним. У деяких компаній - тільки телефонні дзвінки й обробка вхідних листів. Інші доручають клієнт-менеджеру особисті зустрічі й проведення переговорів, як в офісі, так і на нейтральній території. Іноді це все поєднують. Також в обов'язки клієнт-менеджера входить ведення документації та укладання контрактів.

Швидше відгукуйтеся на вакансії. Якщо ж у вас немає часу на пошук, то ви можете розмістити своє резюме тут. І робота знайде вас сама.

За допомогою Ogolosha.ua ви швидко знайдете роботу. Адже на нашому сайті це зробити дуже легко, завдяки зрозумілому інтерфейсу. У нас реалізовано зручний рубрикатор, система фільтрів, оптимізований пошуковий механізм, що дозволяє знайти щось за лічені хвилини.

Детальніше