Завантаження

Рус
Роздрібна торгівля / Продажі
Виберіть вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансія: продаж банківських продуктів

Звичайні оголошення

Останнім часом на ринку праці професіонали вузького профілю цінуються більше, ніж фахівці різних видів діяльності. Компаніям вигідніше наймати співробітника, який добре розбирається в своїй сфері й знає всі нюанси роботи.

Тому все частіше з'являються вакансії, які спрямовані на конкретну область. Чудовим прикладом є продаж банківських продутів. Ця професія відрізняється від менеджера з продажу. Останній буде продавати все, не залежно від категорії товарів, маючи про них поверхневі знання. Експерт же в першу чергу глибоко все вивчає, тестує знання на практиці й потім, на основі цих компетенцій, починає продавати продукт.

У банківській сфері продукцією є одна або пакет послуг, які пов'язані з роботою банку. Наприклад, кредити, депозити, цільові вклади, сертифікати банку тощо.

На сайті Ogolosha.ua розміщені багато вакансій зі всіх сфер життя. Пошук потрібної забере у вас небагато часу. Досить вбити ключові слова в пошуковому рядку або вибрати відповідну категорію. Завдяки вбудованому рубрикатору й оптимізованій системі фільтрації, користуватися порталом буде легко й зручно.

Детальніше