Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: аніматор

Звичайні оголошення

Знайдено 1 оголошення
Работа на море Грибовка (Одесская область)
Срочно требуются оператор аттракциона, а так же оператор тираУсловия: Ставка + процент + проживаниеТребования: Возвраст до 20 летОпыт работы: без опыта или с опытомНавыки: умение общаться с посетителямиЛичностные качества: коммуникабельность, грамотная речь, у...
19.07.2021
Одеса, Одеська область
Робота Вакансії > Туризм/ Відпочинок/ Розваги > Аніматор
14 000 грн

На свята нам всім хочеться чогось незвичайного. Просто поїсти і розійтися нікому нецікаво. Людям потрібно видовище і активності. Для цього замовляють шоу-програми, ведучих, фокусників, танцюристів, акторів, співаків і т.п. Бажання «цікавинок» на урочистості є і у дітей. Але малюків не цікавить звичайний "дядя" в костюмі, який проводить конкурси. Дітям хочеться казки. У цьому допомагають аніматори.

Актори, перевтілюється в улюблених героїв казок і мультфільмів, проводять розважальну програму з конкурсами, показують невелике уявлення і грають з дітьми. Найчастіше аніматори працюють в агентствах, які надають послуги організації свят. Батьки запрошують аніматорів на Новий рік, день народження та інші заходи. Також такі артисти можуть працювати в дитячих розважальних центрах, закладах, квест-кімнатах тощо.

Знайти роботу аніматором допоможе дошка оголошень Ogolosha.ua. На цій сторінці роботодавці з усіх регіонів України розміщують свої пропозиції. Тут можна відшукати вакансії на повну, неповну, часткову зайнятість, на вихідні. Також є публікації, в яких компанії готові брати кандидатів без досвіду й навчати їх.

Детальніше