Завантаження

Рус
Туризм/ Відпочинок/ Розваги
Вибрати вакансію
Вид зайнятості на даній посаді
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Віддалена робота
Проектна робота
Стажування/ практика
Бажана освіта
Вища
Незакінчена вища
Середня спеціальна
Середня

Вакансії: співробітники авіаліній/ аеропортів

Звичайні оголошення

Найшвидший спосіб пересування сьогодні - це авіація. У всьому світі переліт людей вже поставлений на потік. Для того щоб політ був комфортним і безпечним, в даній сфері працюють безліч фахівців.

Їх можна розділити на кілька категорій. Перша - це ті, чия діяльність пов'язана з самим польотом. До них відносяться такі професії: пілот цивільної авіації, бортпровідник, бортінженер і авіадиспетчер. Наступна - працівники, які займаються організацією перевезень: агенти з реєстрації і супроводу, менеджер авіакомпаній, медики, працівники кухні. Третя - люди, які відповідають за безпеку і правопорядок. До них відноситься робота спеціалістом по транспортному контролю і авіа безпеки, митники, правоохоронці, пожежники. І ще одна категорія - це співробітники, які обслуговують літаки та інші механізми. Наприклад, диспетчер з техобслуговування, технік, наладчик, інженер по сигнальному і пристрій низького струму і IT-фахівці. Це основні професії авіаліній і аеропортів. Але не варто забувати про охоронців, заправники, прибиральників, вантажників, продавців, бухгалтерів, управлінські посади й т.д. Вони теж дуже важливі в злагодженій авіаціонносй системі.

Знайти роботу співробітником авіаліній та аеропортів можна на цій сторінці Ogolosha.ua. Тут же можна й розмістити вакансію. Для цього достатньо натиснути кнопку «створити оголошення», вибрати відповідну рубрику й заповнити опис. Усі публікації на Оголоша абсолютно безкоштовні, а їх кількість необмежена.

Детальніше